Вечеря в "Сепаратисті": Слідом за Захарченком відправився до пекла інший відомий зрадник

"Ташкента" не вдалося врятувати, незважаючи на те що медики Донецького опікового центру оперували бойовика кілька годин поспіль.

Олександр "Ташкент" Тимофєєв

Терорист помер вчора, 31 серпня, о 22:00. В "ДНР" цю інформацію приховують і заявляють, що бойовик живий і навіть прийшов до тями. Про смерть соратника Захарченка журналістів повідомили інформовані джерела з окупованого Донецька, передають Патріоти України.
Джерело, особисто знайоме з "міністром доходів і зборів", підтвердило, що Тимофєєв помер в лікарні, куди його привезли після поранення.

Інформація про смерть Тимофєєва вже є і на "Миротворці". "Тимофєєв був ліквідований російськими спецслужбами", - підкреслюється в повідомленні.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...