Ветеран АТО розповів, що заважає Україні закінчити війну на Донбасі

У армії України вистачить сил на те, щоб здійснити операцію зі звільнення Донбасу, однак при цьому потрібно враховувати, що Росія може кинути в бій всі сили.

Гліб Бабич

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів боєць АТО, поет Гліб Бабич, передають Патріоти України.

"У армії зараз вистачить сил на таку військову операцію. Але вона буде важкою, принесе нашій стороні дуже великі втрати, але ця задача може бути виконана. Однак якщо реально планувати операцію зі звільнення захопленої ворогом території, то потрібно розраховувати, що Росія кине всі сили", - сказав Бабич.

"Так, у людей руки давно сверблять, тому що всі розуміють, що це потрібно закінчувати. Але треба ж аналізувати обстановку і виходити з навколишнього нас реальності!", - додав ветеран АТО.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Німецький телеканал, розповідаючи про події в РФ, продемонстрував мапу з "російським" Кримом (відео)

понеділок, 13 липень 2020, 12:37

Цей сюжет вийшов на телепередачі Tagesschau, німецькому еквіваленті російської програми "Время". Нещодавно громадський телеканал Федеративної Республіки Німеччини Das Erste ( "Перший") опинився в центрі скандалу, який загрожує перерости в міжнародний. ...

COVID-19: Лікар пояснив, кого не атакує коронавірус та як захищатися (відео)

понеділок, 13 липень 2020, 12:24

Знищити коронавірус на етапі проникнення може місцевий імунітет, пояснив Комаровський. "Є поняття неспецифічного імунітету. Тобто це захисні ворота навколо нашого організму, так званий місцевий імунітет. Вірус потрапляє на захисні оболонки, і там працю...