"В'язень Сенцов має померти": Відомий радянський дисидент пояснив, чому Путін прирік на смерть мужнього українця

Незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов не може припинити голодування, незважаючи на розуміння того, що його вимоги нездійсненні, і що його смерть політики швидко забудуть.

Олег Сенцов

Дану думку озвучив у Facebook відомий дисидент, лікар-психіатр Семен Глузман, який припустив, що глава РФ Володимир Путін щодня отримує інформацію про стан українця, але "категорично не вміє поступатися", передають Патріоти України.

"Тим більше, такій нахабній вимозі якогось там Сенцова: звільнити всіх політичних в'язнів. Саме тому в'язень Сенцов має померти", - написав він.

Глузман порівняв ситуацію режисера зі своєю, коли він припинив голодування в ув'язненні на 114-й день. "Ситуація Сенцова від самого початку голодування гірша за мою. Я голодував у камері штрафного ізолятора, про мій протест світ не знав. І я не вимагав від держави чогось надмірного. Я протестував проти невмотивованого, протизаконного покарання. Лише цього, не звільнення з табору. Про голодування Сенцова знає весь цивілізований світ", - зазначив дисидент.

Він наголосив, що Сенцов не може через страх смерті припинити голодування. Навіть розуміючи, що його вимоги в Росії нездійсненні і що Путін не вміє поступатися.

"Помре Сенцов... Ну і що. Він, Путін і без того в цивілізованому світі нерукоподаваний. Ще одна смерть. Серед багатьох щоденних смертей у протистоянні України та Росії. Політики швидко забудуть про його смерть. Всі політики, і наші, і західні. До наступної окупації, до наступного голодування чергового політичного в'язня", - резюмував Глузман.

Опублікував: Олег Устименко

Інші публікації автора

"Французи захищають своє право вести себе вдома за своїми правилами, а уряди ісламських країн вимагають, щоб вони вели себе за нормами ісламу", - російський журналіст

субота, 31 жовтень 2020, 11:30

Серія жовтневих терактів у Франції, жертвами якої стали кілька людей, це лише один із проявів тієї релігійної війни, яку ісламський світ веде проти Європи і її цінностей. "Серия октябрьских терактов во Франции, жертвами которой стали несколько человек,...

Хай розвалює недоімперію Путіна: Відомому сепаратисту, який "відмітився" на Донбасі, надали політичний притулок в РФ

субота, 31 жовтень 2020, 11:15

Як зазначив Айо, наступним кроком для нього стане отримання російського громадянства. Росія задовольнила клопотання про надання політичного притулку громадянину Латвії, який воював на боці терористів «ДНР» Бенессу Айо, відомому як «Чорний Ленін». Про ц...