Від дрібного злодюжки до кілера: Денісултанов, який здійснив замах на Окуєву та Осмаєва, у 2017 році займався крадіжками дорогих телефонів (відео)

Чеченець Артур Денісултанов, якій 1 червня 2017 року здійснив спробу вбити Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, займався в Україні банальними крадіжками.
Артур Денісултанов

Про це пише Адам Осмаєв на своїй сторінці в соцмережі та публікує відеозапис крадіжки, передають Патріоти України.

Запис камер спостереження, які зафіксували момент злочину, датований 2017 роком. На відео помітно, що людина дуже схожа на Денісултанова, довго розглядає дорогий телефон, а потім непомітно для продавця ховає в рукав, замінивши його на так звану "дурилку". Момент підміни видно на 48 секунді запису.

"За кілька місяців до замаху на мене з Аміною, цей шайтан артур денісултанов "дінго" займався банальними крадіжками в Україні. Але подивіться, з яким незворушним нахабством він краде телефон прямо перед обличчям продавця. Треба віддати належне, навіть я до останнього моменту, поки він не почав стріляти в мене, вважав, що він французький журналіст з Le Monde. Але крадіжки в нього виходили значно краще, ніж професія кілера)) ps: якщо власник украденого айфона шукає злодія, то він зараз у СІЗО Києва розповідає всіляки байки", - пише Осмаєв у коментарі до відео.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...