"Від потужності і впливу РПЦ вже практично нічого не залишилося": Для прибічників Кирила закриють Афон

По Російській православній церкві незабаром буде завдано чергового болючого удару.

Для РПЦ закриють Афон. Про важливе рішення керівництва Грецької церкви розповіли росЗМІ з посиланням на близький до Кремля telegram-канал "Незигарь", передають Патріоти України.

Томос, дарований 11 жовтня Вселенською патріархією Україні, сильно підкосив РПЦ. Греція, яка пережила недавно "атаку" спецслужб РФ, раптово посмілішала і вводить жорсткі санкції. "Грецька церква накладе заборону на відвідування Афона для кліриків і мирян РПЦ", - розповів "Незигарь", посилаючись на власне неназване джерело.

Важливо відзначити, що Греція і РФ "посварилися" ще в липні нинішнього року, коли російські спецслужби "застукали" на спробі підкупити вище духовенство Афона. Греки вислали кілька дипломатів-розвідників РФ, Москва ввела "дзеркальні заходи". На цьому ситуація "зависла", але Томос, який підкосив позиції Москви, все змінив. Останнє рішення Афона вельми красномовно. Воно показує, що від потужності і впливу РПЦ вже практично нічого не залишилося.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Зіркова українська актриса показала, як виглядає без макіяжу (фото)

понеділок, 6 квітень 2020, 17:00

Ольга не соромиться показувати свій природний вигляд. Графік актриси складний і стежити за собою в таких умовах важко.

Хіти тижня. "Український карантин - це карго-культ з г*вна і палиць", - журналіст

понеділок, 6 квітень 2020, 16:00

В Україні вірус став божеством, в жертву якому ладні принести все. Про це у своєму блозі пише журналіст Андрій Шокотко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Даже не мутируя, в каждой стране коронавирус приобретает национальность. Наро...