Від Саакашвілі втік нардеп Дерев'янко та обласні осередки "Нових сил" (фото)

Рішення про це було прийнято під час Форуму команди Дерев’янка, який відбувся у Києві, 24 грудня за участі близько 450 представників зі 100 міст України.

19 обласних команд Руху нових сил Міхеіла Саакашвілі та 90% депутатів місцевих рад прийняли рішення про вихід з партії Руху нових сил. Далі політична команда продовжить діяльність у партії Воля, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Юрія Дерев’янка.Юрій Дерев’янко зазначив, що ключовою причиною його виходу з партнерства з Міхеілом Саакашвілі стала розбіжність у пріоритетах. "За цей рік я доклав багато зусиль, аби наша команда ставала справжньою потужною політичною силою, яка здатна вести за собою українське суспільство і формувати новий порядок денний країни. Але це неможливо при такій позиції партнерів. Люди з моєї команди неодноразово вимагали від мене жорстких дій в цій ситуації. Але, на жаль, за результатами всіх наших останніх зустрічей остаточно стало зрозуміло, що для Михайла Саакашвілі пріоритетом є Грузія (і це можна зрозуміти, це природно), а для мене пріоритетом завжди була і є Україна", – заявив Юрій Дерев’янко."Тому я прийняв рішення – припинити партнерство з Міхеілом Саакашвілі у політичній партії Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі та вийти з цієї партії", – наголосив нардеп.

Політик зазначив, що партія Воля об’єдналась з партією РНС у 2017 році на ідейних засадах у спільному баченні розвитку країни. "І це не було помилкою. За 1,5 років ми знайшли десятки тисяч однодумців, з якими разом пройшли через горнило випробувань, переслідувань і репресій. Ми сталі сильніші і досвідченіші", – сказав він.Дерев’янко підкреслив, що знає як далі продовжувати політичну діяльність команди. "Я знаю, як нашій команді самостійно втілити все, що ми задумали і отримати перемогу. І для цього ми маємо все: ідею, команду, готовність боротися і перемагати", – зазначив він.

"Одразу після цього розпочинається виборча кампанія до парламенту, у фокусі уваги тримаємо місцеві вибори, нас має ставати все більше і більше. Лише сформовані великі команди однодумців можуть замінити ці клани. Ми маємо бути готовими заповнювати не лише законодавчу, але й виконавчу гілку влади, а також суди і правоохоронні органи – аби одразу дати бій старим силам", – закликав Дерев’янко.Він висловив впевненість, що команда зможе це зробити. "Ми – команда, основна цінність якої у тому, що ми незалежні – від жодних з олігархічних кланів, команда, яка не є частиною існуючої системи. Але одночасно ми дуже добре знаємо, як працює ця система. Саме тому наші пропозиції, спрямовані на повний демонтаж цієї системи і передбачають унікальні позиції, які інші навіть бояться пропонувати", – підкреслив політик.

Учасники Форуму прийняли рішення про проведення з’їзду партії Воля у січні 2019 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Будьте здорові! 5 простих продуктів із вітаміном D, які не будуть зайвими в карантин

четвер, 22 жовтень 2020, 0:10

Ці продукти допоможуть зміцнити імунну систему. Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет або перенести хворобу в легшій формі. Поряд з усіма загальновизнаними методами профілактики слід приділити...

Буйство скреп: Росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

четвер, 22 жовтень 2020, 0:07

Зображення на банерах узгоджені з місцевою владою. У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. На одному з банерів нап...