"Відбувається методична зачистка всіх, хто у 2014 році сприяв введенню російських військ на Донбас", - Грицак

Ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка ліквідували внаслідок зачистки свідків або розбірок на комерційному ґрунті.

Про це заявив журналістам 1 вересня голова Служби безпеки України Василь Грицак, передають Патріоти України.

Грицак спростував версію бойовиків про причетність української сторони до загибелі Захарченка. "На мій погляд, прогнозована ситуація. Відбувається методична зачистка всіх тих, хто у 2014 році сприяв введенню російських військ на Донбас, хто сприяв створенню псевдонародних республік... Ми вважаємо, що відбувається методична зачистка тих, хто знає занадто багато і в кого на руках кров, тих, хто не потрібен надалі як свідок", – заявив Грицак.

Він також не відкидає, що це можуть бути "просто "розбірки" на комерційній основі, оскільки дуже багато майна, підприємств, були, як вони пишуть, "віджаті", розділені і було багато ображених у керівництві "ЛНР" і "ДНР".

Грицак підкреслив, що в СБУ немає "ніяких даних про затримання української диверсійної групи", оскільки ніхто такої групи в окупований Донецьк не посилав.

Відповідаючи на запитання, чи буде закрито провадження СБУ щодо Захарченка у зв'язку з його смертю, Грицак сказав, що конкретні рішення ухвалить слідчий, але, як правило, у такому разі справи закривають.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...