Відбиваючись від рептилій: Фотограф зробив унікальні знімки варанів (фото, відео)

В Індонезії два варани напали на американського фотографа Енді Лернера, який знімав дику природу.

Лернеру довелося відбиватися від рептилій, здатних розправитися з супротивником у 10-15 разів більшиз за них самих. Але навіть сидячи у маленькому човні, що йде по морю, фотограф зміг відбитися, і тепер у нього є дуже вражаючі фотографії цих тварин і відео поєдинку з ними, передають Патріоти України.

Фотограф Енді Лернер з Лос-Анджелеса приїхав в Індонезію для зйомок місцевих екзотичних тварин. Серед видів, які його цікавили, були комодські варани.

Це найбільші з сучасних ящірок і небезпечні хижаки, які полюють на великих тварин. І коли Лернер знімав їх з човна поряд з узбережжям острова Рінка, два варани спробували залізти до нього на борт, щоб напасти.

Конкретно ці дракони звикли до того, що їх годують туристи з човнів, тому вони підпливають до кожного човні, щоб перевірити, чи дадуть їжі.

Варани могли повести себе так агресивно, як раз тому, що їх не погодували, вважає фотограф. Важко визначити, що б вони стали робити, якби забралися в човен, тому він воліє радіти, що у них не вийшло.

Щоб зняти варанів настільки близько, Лернер попросив своїх гідів стримувати їх палицями, а сам ліг набік, поставив камеру на борт човна і опинився практично лицем до лиця з хижаками.

За його словами, те, що почалося як спроба пережити атаку рептилій, перетворилося на можливість зробити унікальні кадри.

Джерело: Факти.ІCTV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...