"Віддайте Івангород та Псковські землі": В Естонії заговорили про повернення територій, які відібрала Росія

Тему, яка більше половини століття замовчувалась, була піднята в Консервативній партії (EKRE).

Заступник голови парламентської фракції EKRE Хенн Пиллуаас заявив, що країна-окупант відняла ці землі силою, тому їх необхідно повернути назад, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.Договір про кордон між країною-агресором і Естонією, підписаний п'ять років тому, закріплює окуповану територію естонців за РФ. У зв'язку з цим Пиллуаас пропонує Москві або повернути Івангород і частину Псковської області, або виплатити гроші за використання цих земель.

У свою чергу, в Держдумі розмови естонців назвали "провокаційним випадом", "ексцентричними криками" і "позицією маргінального меншини".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...