Відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від РЛС: "Укроборонпром" модернізував розвідувальний безпілотник Spectator

Вітчизняна розробка тепер ще менше важить, краще бачить і летить на більшу дистанцію...

ВАТ «Меридіан» ім. С.П Корольова, що входить до складу ДК «Укроборонпром», провело модернізацію безпілотного авіаційного комплексу Spectator, представивши модель М-1, передають Патріоти України з посиланням на Military Navigator.

Модифікація підсилила головні переваги попередніх моделей – відмінна аеродинаміка, малопомітність, захищеність від систем радіоелектронної боротьби.

«Spectator-M1» має кращі характеристики в порівнянні з попередньою модифікацією, зокрема зменшено його вагу і збільшено тривалість польоту, а гарантована дальність передачі відеосигналу відтепер становить 35 км.

Комплекс обладнано новою наземною станцією управління. Зменшено шумність електродвигуна «Spectator-M1», при тому що діюча модель безпілотника є найтихішою в своєму класі.

Значно зменшено вагу зарядного пристрою. Апарат можна заряджати від бортової мережі автомобіля.

У комплекс інтегровано систему автоматичного визначення координат цілі. Вона автоматично конвертує координати об’єктів, знайдених під час зйомки, у систему СК-42, якою користуються артилеристи для наведення вогню.

Крім цього, завдяки застосуванню нового парашуту, значно зменшена швидкість приземлення.

Безпілотний авіаційний комплекс устатковується цифровою відеокамерою та тепловізором зі збільшеними кутами огляду. Завдяки захищеним каналам зв’язку, «Spectator-М1» може проникати у повітряний простір, що охороняється ворожими системами радіоелектронної боротьби, здійснювати розвідку і передавати відео-зображення та координати.

Безпілотний авіаційний комплекс «Spectator-M1» буде передано на державні приймальні випробування.

Тактико-технічні характеристики БпАК«Spectator-M1»:

  • Призначення – здійснення повітряної розвідки
  • Практична стеля застосування – 3000 м
  • Швидкість – 120 км/год
  • Тривалість безперервного польоту – 3 год
  • Дальність передачі відеозображення – 35 км
  • Максимальний маршрут польоту – 200 км
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Влаштували "маски-шоу": В Абхазії затримано відомого "командира" терористів "ДНР"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:46

За словами кремлівського пропагандиста, ніяких ордерів або документів силовики при затриманні не надали. Пропагандистський Телеграм-канал «WarGonzo» повідомляє, що в невизнаній Абхазії затриманий «командир» підрозділу «ДНР» «П'ятнашка» Ахра Авідзба, бі...

Соратник Порошенка закликав Раду створити ТСК щодо зриву спецоперації по затриманню "вагнерівців"

п’ятниця, 5 березень 2021, 18:35

У СБУ офіційно назвали фейком дані про спецоперацію з найманцями ПВК Вагнера. Відомство зазначило, що першоджерелом цієї інформації було російське видання. Верховну Раду закликали негайно створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування зриву спецопер...