Відомий американський інтернет-ресурс оскандалився описом книги про Роксолану

Сайт американської компанії Amazon, який займається продажем товарів і послуг в інтернеті, виставив на продаж книгу "Імператриця Сходу: Як європейська рабиня стала королевою Османської імперії". Автор книги Леслі Пірс.

У більш розширеному описі до видання сказано: "Незвичайна історія російської рабині Роксолани, яка піднялася від наложниці до королеви Османської імперії, вкраденої работорговцами з її русинської батьківщини", передають Патріоти України.

Далі в тексті Роксолана позначена як християнська рабиня.

За різними історичними даними Роксолана була дочкою православного священика з Рогатина Івано-Франківської області. Справжнє її ім'я не відомо, однак у істориків є припущення, що її звали Анастасією Лісовською. Під час набігу Роксолана була викрадена з будинку батька і згодом була подарована османському султану Сулейману.

Джерело: РБК-Styler
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...