Відомий експерт озвучила тривожний прогноз щодо Закарпаття (відео)

Скандал, що розгорівся між Києвом і Будапештом через Закарпаття, може закінчитися "Угорською весною".

Ірина Верещук

Однак це не буде військовим вторгненням, що повторює сценарій анексії Криму, - розповіла експерт-міжнародник Ірина Верещук, передають Патріоти України.

За її словами, можливо, Угорщина і хоче піти на силовий сценарій, але зараз об'єктивно на це не здатна. "Угорщина - не Росія, у неї немає таких збройних сил. Може, вона і хотіла б, але вона цього не зробить", - пояснила Верещук.

Експерт вважає, що подібний сценарій може бути здійснений руками українських угорців, які проживають на Закарпатті, за допомогою їх голосувань і їх референдумів. "Тобто ми можемо не боятися, що вони введуть якісь умовні війська, як це було з Кримом, де використовували карту наче-росіян, які там проживають. Такого не буде", - заспокоїла вона.

Однак українській владі слід акцентувати увагу як на Закарпатті, так і на інших проблемних регіонах, заявила Верещук. За її словами, подібними діями грішить не тільки Угорщина: Румунія, наприклад, роздала українцям вже 80 тис. паспортів. "Це теж проблема і вона буде лише наростати, якщо ми не виробимо своєї політики щодо подвійного громадянства", - підсумувала експерт.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Я пережив момент, дуже схожий на цей": Шевченко порівняв пандемію коронавірусу з Чорнобилем

субота, 28 березень 2020, 22:50

Головний тренер збірної України підкреслив, що вже десять днів не виходить з дому. Шевченко підкреслив, що знаходиться в самоізоляції у своєму будинку за межами Лондона: "У мене все добре, я живу за містом і замкнений у будинку вже майже десять днів. Є...

Хіти тижня. Теорія змови: Військовий експерт розповів, хто стоїть за коронавірусом

субота, 28 березень 2020, 22:30

Арестович не сумнівається, що навколо ситуації з поширенням коронавіруса дуже впливова група намагається вирішити кілька найважливіших геополітичних цілей. Кожну з них Арестович докладно описав. "Вони переслідують конкретну і дуже вузьку групу своїх ін...