Відповідь на санкції Кремля, або "Поцілуй у д*пу нас": Нардепи від БПП написали листа Путіну (фото)

За зразок соратники Порошенка узяли листа запорізьких козаків турецькому султану.

Олексій Гончаренко

Група народних депутатів від "Блоку Петра Порошенка" написали листа російському президенту Володимиру Путіну. Його зачитали з трибуни парламенту і назвали відповіддю на санкції, які російська влада ввела проти українців, передають Патріоти України.

Лист до Путіна нардепи написали, як оголосив Олексій Гончаренко, "у старовинному українському стилі". За зразок узяли листа запорізьких козаків турецькому султану.

"Ти, президент, чорт московський і проклятого чорта брат і товариш, самого люцифера секретар. Який ти, в чорта, лицар, коли голим задом їжака не вб'єш. Не будеш ти, сучий сину, синів українських під собою мати. Твого війська ми не боїмося. Землею та водою будемо битися з тобою. Отак тобі український народ висловив, плюгавче. Не будеш ти й християнських свиней пасти.

Тепер кінчаємо, бо число знаємо і календар маємо. Місяць - у небі, рік - у книзі. А день такий у нас, як і у вас. За це поцілуй у дупу нас", - зачитав Гончаренко.

Крім нього, під цим листом підписалися нардепи Севрюков, Барна, Онуфрик, Співаковський, Шверк, Чубаров, Артюшенко, Тіміш.

"Хто хоче долучитися, приєднуйтеся. Разом відправимо нашу козацьку відповідь Путіну", - закликав Гончаренко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...