Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології, який проводився на замовлення ZN.UA, передають Патріоти України.
На питання про ставлення до трудової міграції в Росію, 41,9% українців відповіли, що робота в країні-агресора - прийнятна річ, якщо вдома заробітку немає. Ще 21,2% обрали «філософський» варіант відповіді: «яка різниця, де заробляти?». Таким чином, виправдовують гастарбайтерство в Росії, сумарно - 63,1%.
Примітною є регіональна «розкадровка» отриманих даних. Якщо високий відсоток носіїв «трудової політкоректності» на Півдні (76,1%) і Сході (74,5%) слід визнати цілком прогнозованим, то цифри, отримані в Центрі і на Заході, вимагають серйозного осмислення. Виправдовують заробітчанство в Росії 60% респондентів, які проживають у центральних регіонах країни і 49,4% опитаних в західних областях України. З тих, хто визначився зі ставленням до гастарбайтерство українців в Росії (а 14,8% не змогли відповісти на дане питання), допускають можливість працювати в РФ: 74% опитаних у Центрі, 58,6% опитаних на Заході.
При цьому, на питання, в яку б країну ви поїхали на заробітки за умови однакової зарплати, тільки 4,9% опитаних назвали Росії. Більшість - 13,6% віддали перевагу б Німеччині.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...