Війська Путіна націлились на північний кордон України: З'явився тривожний прогноз

​Розміщення російських баз на території Білорусі означає підготовку до анексії країни Кремлем.
Віталій Римашевський

Про це розповів білоруський політичний і громадський діяч, співголова партії "Білоруська Християнська Демократія" Віталій Римашевський, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

За його словами, у зв'язку з економічною ситуації в Росії, Кремль має намір використовувати Білорусь для зміцнення образу Путіна як "збирача російських земель". "У цьому контексті йде і окупація Криму, і публічний виклик США. Фактична анексія Білорусі закріпила б за Путіним цей образ "збирача". Для російської громадськості це подали б як чергову перемогу Росії. Це величезний плюс для нинішньої влади РФ на тлі економічної кризи і збідніння населення", - зазначив експерт.

Інтеграція Білорусі, підкреслив Римашевський, - важливий елемент внутрішньоросійської політики. Завдання максимум для Москви - анексія Білорусі, завдання мінімум - розміщення на території Білорусі російських військових баз. "Що значить розміщення російських військових баз на території Білорусі і чому Лукашенко від цього відмовляється? Всім зрозуміло, що росіяни з цих баз вже не підуть, як вони не збиралися йти з Севастополя. Ці бази стануть плацдармами для наступного етапу - анексії Білорусі", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Сейчас заживем!": Федеральний телеканал "Росія 1" потішив глядачів сюжетом про ... туалет (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 10:24

Правда, скористатися "досягненням 21 століття" можуть не всі. На державному телеканалі РФ "Росія 1" вийшов сюжет про туалети, який викликав ажіотаж в інтернеті. Його оприлюднив в Twitter український блогер Андрій Луганський, передають Патріоти України....

Апокаліпсис у Лівані: Експерти з'ясували силу вибуху в Бейруті та назвали попередню суму збитків

четвер, 6 серпень 2020, 10:12

НП в столиці Лівану - один з найпотужніших неядерних вибухів в історії. У вівторок, 4 серпня, в столиці Лівану прогриміли два потужні вибухи. Команда Шеффілдського університету підрахувала, що сила вибуху аміачної селітри в порту Бейрута еквівалента де...