Військові США активно допомагають українським дітям на Львівщині (відео)

Щотижня військові армії США приїжджають до дітей, займаються з ними, спілкуються, вітають з уродинами.

Американські військовослужбовці, які проводять військовий вишкіл для українських воїнів на Яворівському полігоні, активно займаються волонтерством, передають Патріоти України.

У вільний від служби час вони приїжджали у навчально-реабілітаціний центр у селище Краковець і допомагали облаштувати дитячий майданчик. У центрі навчаються і проживають близько 50 дітей із особливими потребами. Щотижня військові армії США приїжджають до дітей, займаються з ними, спілкуються, вітають з уродинами.

Кошти на такі соціальні потреби військові дають із власної ініціативи. Також вони у вечірній час їздять у Яворів і Новояворівськ і викладають для школярів англійську мову на волонтерських засадах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Династія під загрозою: Лікар розповів про серйозні проблеми сина Лукашенка

неділя, 16 січень 2022, 0:10

Експерт припустив, що у Миколи Лукашенка можлива затримка в розвитку. Спадкоємець самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка 16-річний син Микола може страждати від серйозних психологічних проблем, так як через послужливе оточення у н...

З архіву ПУ. Українська телеведуча, що перебралась до Москви, приглянулася білоруському диктаторові

субота, 15 січень 2022, 23:55

Звичайно, важко сказати, наскільки правдива інформація про те, що глава держави передає привіти телеведучій, але чому б і не допустити цього, якщо навіть сам Папа Римський лайкає пости моделей. Телеведуча і блогер Регіна Тодоренко продовжує радувати пі...