Військовослужбовці Сил спеціальних операцій потрапили в новий календар на 2019 рік (відео)

На ньому воїни зображені прямо під час бойової підготовки.

Відповідні кадри показало Командування ССО в Facebook, передають Патріоти України.

"Ваша позитивна реакція на календар ССО минулого року стимулювала нас зробити наступний ще кращим. Цього року він став більш функціональним - його можна використовувати як органайзер, і інформативним - промо-фото поступилися місцем фотографіям з бойової підготовки підрозділів ССО. Календар двомовний з якісним друком", - йдеться в повідомленні.

Вартість календаря - 300 грн. А кошти від продажу його будуть направлені на благодійність - допомогу в лікуванні онкохворого офіцера Командування Сил спеціальних операцій, який служив у Кропивницькому.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...