На його думку, на Заході, нарешті, зрозуміли: «Абсолютно ясно, чим займатиметься людина, яка говорить, що його особистою найбільшою катастрофою і катастрофою ХХ століття був крах Радянського Союзу. Зрозуміло, чим він буде займатися весь залишок життя і особливо, маючи такі можливості, як у президента Росії». «Він прагне повернутися в світ за результатами Ялтинських, Потсдамских, Гельсінських угод з чітко окресленими зонами впливу, коли ніхто нікуди не лізе, з дотриманням інтересів і так далі, до всіх цих вигадок про багатополярний світ та інше», - зауважив аналітик.
«Захід це довго терпів, намагався робити Путіну всілякі пропозиції, намагався ввести Росію в сім'ю цивілізованих народів і змусити спільно працювати як частина Заходу на великі цілі: на упокорення Китаю, на балансування сил у Східній Азії, на вирішення проблеми Африки, Близького Сходу тощо. Їх намагалися привести до спільного знаменника, але Росія встала на шлях конфронтації, раз по раз брутально порушувала правила, прийняті в міжнародному гуртожитку», - констатував Арестович.
«Вони терпіли, вмовляли, готові були навіть пожертвувати національними інтересами України, а потім зрозуміли, що Путін зовсім не вмовляється. І тоді було прийнято рішення бити у відповідь», - заявив він.
Як переконаний аналітик, економічні санкції являють собою «найпотужнішу зброю, що за потужністю можна порівняти з ядерною, якщо не більше, просто вона фінансово-економічна».
У цьому контексті він навів приклади застосування подібної «зброї». «Криза в Південно-Східній Азії 1978 року, коли Сорос валив валюти, криза в Японії 1998 року, з якої вона досі вилізти не може - коли Сорос знову валив валюти».
«Так працює американська тектонічна фінансова зброя. Вони її випробували, і вирішили, що будуть бити Росію», - переконаний Арестович.
«Йдеться не просто про санкції - вони почали крушити путінський режим. Вони його ламають», - підкреслив він.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...