ЗСУ намацали слабкі місця "гібридів": Військовий експерт розповів про тактику локального тиску на Донбасі

В даний момент сили АТО не можуть проводити повномасштабний наступ заради звільнення окупованих територій Донбасу, але існує й інша тактика вирішення проблеми.

Фото: УкрінформПро це в коментарі "Обозревателю" розповів керівник асоціації "Союз учасників миротворчих операцій", військовий експерт Сергій Грабський, повідомляють Патріоти України.

"Проводити повномасштабні бойові операції не можна, але проводити локальні, тиснути на больові точки супротивника, цілком. Цьому і вчать в НАТО. Ми знаходимо центр застосування зусиль противника і при натисканні на нього стійка оборона ворога просто завалюється. Наші намагаються проникнути на окуповані території, максимально поліпшити свої позиції, ускладнити матеріально-логістичну складову оборони противника. Це те, що ми можемо сьогодні собі дозволити, і що є доречним ", - сказав Грабський.

Військовий пояснив, що коли оборона противника ослабне в достатній мірі, то українські сили зможуть проводити локальні операції, витісняючи противника або створюючи для нього такі умови, щоб він не міг утримувати окуповані міста, залишаючи їх з власної волі.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...