ЗСУ намацали слабкі місця "гібридів": Військовий експерт розповів про тактику локального тиску на Донбасі

В даний момент сили АТО не можуть проводити повномасштабний наступ заради звільнення окупованих територій Донбасу, але існує й інша тактика вирішення проблеми.

Фото: УкрінформПро це в коментарі "Обозревателю" розповів керівник асоціації "Союз учасників миротворчих операцій", військовий експерт Сергій Грабський, повідомляють Патріоти України.

"Проводити повномасштабні бойові операції не можна, але проводити локальні, тиснути на больові точки супротивника, цілком. Цьому і вчать в НАТО. Ми знаходимо центр застосування зусиль противника і при натисканні на нього стійка оборона ворога просто завалюється. Наші намагаються проникнути на окуповані території, максимально поліпшити свої позиції, ускладнити матеріально-логістичну складову оборони противника. Це те, що ми можемо сьогодні собі дозволити, і що є доречним ", - сказав Грабський.

Військовий пояснив, що коли оборона противника ослабне в достатній мірі, то українські сили зможуть проводити локальні операції, витісняючи противника або створюючи для нього такі умови, щоб він не міг утримувати окуповані міста, залишаючи їх з власної волі.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...