ЗСУ намацали слабкі місця "гібридів": Військовий експерт розповів про тактику локального тиску на Донбасі

В даний момент сили АТО не можуть проводити повномасштабний наступ заради звільнення окупованих територій Донбасу, але існує й інша тактика вирішення проблеми.

Фото: УкрінформПро це в коментарі "Обозревателю" розповів керівник асоціації "Союз учасників миротворчих операцій", військовий експерт Сергій Грабський, повідомляють Патріоти України.

"Проводити повномасштабні бойові операції не можна, але проводити локальні, тиснути на больові точки супротивника, цілком. Цьому і вчать в НАТО. Ми знаходимо центр застосування зусиль противника і при натисканні на нього стійка оборона ворога просто завалюється. Наші намагаються проникнути на окуповані території, максимально поліпшити свої позиції, ускладнити матеріально-логістичну складову оборони противника. Це те, що ми можемо сьогодні собі дозволити, і що є доречним ", - сказав Грабський.

Військовий пояснив, що коли оборона противника ослабне в достатній мірі, то українські сили зможуть проводити локальні операції, витісняючи противника або створюючи для нього такі умови, щоб він не міг утримувати окуповані міста, залишаючи їх з власної волі.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...