Він дуже милий, щоб сидіти... навіть у відставці: Після затримання на хабарі суддя повернувся до роботи і отримує 160 тис. грн зарплати

​Суддя Апеляційного суду Черкаської області Володимир Пономаренко повернувся до займаної посади, незважаючи на відкриту проти нього кримінальну справу за підозрою в отриманні 30 тис. грн хабара.

Володимир ПономаренкоЗа гроші, стверджували в СБУ, Пономаренко обіцяв жителю вплинути на рішення щодо непритягнення його до відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння, передають Патріоти України.

Повідомлення про підозру черкаському судді складав генеральний прокурор Юрій Луценко. 11 вересня минулого року Вища Рада правосуддя відсторонила Пономаренка від займаної посади до 27 жовтня.

Після закінчення терміну відсторонення Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала клопотання про продовження цього терміну ще на місяць – до 27 листопада. ВРП задовольнила клопотання, у якому було вказано, що перебуваючи на посаді судді Апеляційного суду, Пономаренко може впливати на свідків.

Після закінчення вже продовженого терміну відсторонення від посади, ВРП більше не приймала подібних рішень і Пономаренко повернувся до займаної посади судді. За січень цього року він заробив 160 тис. грн заробітної плати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Служив у Москві та спився на Донбасі": Історія злету та падіння "символу радянської пропаганди" (фото)

неділя, 26 січень 2020, 23:55

Сто чотирнадцять років тому, 3 січня 1906 року, в маленькому селі в Орловській губернії народився Олексій Стаханов. Як і більшість селян того часу, Стаханов відправився на заробітки на Донбас. Він мріяв накопичити грошей, щоб повернутися додому, купити...

Нищівний удар по всіх, хто сумнівається в його стратегічних здібностях: Кличко представив генплан розвитку столиці до 2040 року

неділя, 26 січень 2020, 23:47

У наступні 20 років Віталій Кличко обіцяє грандіозні зміни в Києві. Столичний мер Віталій Кличко представив генплан розвитку міста до 2040 року, пообіцявши нові мости, гілку метро і ревіталізацію хрущовок. Експерти розглянули в цих проектах спробу зали...