Він повинен був працювати у Києві, а вона обрала Росію: Брат Ані Лорак прокоментував розпад шлюбу сестри

В останній день січня Ані Лорак офіційно розлучилась з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджіоглу.

Брат артистки, Ігор Куєк, вирішив поділитись деталями особистого життя зіркової родички, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Ані Лорак дорожила своїм шлюбом, однак все менше і менше переймається через розлучення. Минуло досить багато часу, відколи вона з Муратом Налчаджіоглу бачилась, тому пік її душевних переживань вже в минулому. "Вона берегла шлюб до останнього, намагалася його тримати до останнього... Думаю, що основне переживання, криза в минулому. Це вже залишки. Вона вже пережила самий пік, це вже така, більш формальна ситуація", – розповів Ігор Куєк.

Ймовірною причиною остаточного розриву між Ані Лорак та Муратом Налчаджіоглу родич зірки називає роботу. Бізнесмен повинен був працювати у Києві, а от артистка обрала Росію. Відтак пара тривалий час не бачилась, що загострювало їх стосунки. Родичі Ані Лорак сподівались, що подружжя все ж оселиться в одній країні, але цього так і не сталось.

За словами Ігоря Куєка, пара вже вирішила питання про опіку над єдиною донькою Софією. дівчинка буде жити із зірковою мамою. Водночас Ані Лорак не має наміру перешкоджати дитині бачитись чи спілкуватись з Муратом Налчаджіоглу. "За всіма міжнародними законами, вона залишається з мамою. Без усіляких "але"... Тут уже логічно, що вона мама, вона її виховує, має можливість дати все, що їй потрібно для розвитку та виховання... У неї немає якоїсь злості. Навпаки вона рада, що Мурат спілкується з донькою, виявляє таке бажання", – зазначив Ігор Куєк.

Окрім цього, родич Ані Лорак додав, що всі судові питання пара намагається вирішити мирним способом. Ігор Куєк переконаний: навіть питання про спільне майно не буде приводом для чвар. А от на питання, чи намагалась пара помиритись, чоловік заявив: "Мурат хотів щось змінити на тому етапі, коли це було неможливо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...