Вісточка з Донбасу: "Пацаны сидят в окопах в летней обуви. Наматывают на ноги всякую х*йню, как фрицы под Москвой. Пятая зима этой дебильной войны. Таг победим. Слава Росии"

Раніше бойовики вже скаржились на жахливе життя на Донбасі.

Користувач Twitter БильБилева оприлюднила пост якогось "Алекса Родрігеса", який, зі слів одного з польових командирів окупаційних військ, писав про жахливе постачанні їх одягом, передають Патріоти України.
Автор поста розповів, що навіть зараз "захисники" "русского мира" воюють в літньому взутті, і щоб не замерзнути, змушені робити онучі з підручних матеріалів. І це - на п'ятому році війни. Також йшлося про те, що у російських "добровольців" (швидше за все, мова йде про них) немає пристойної зимової польової форми. І з таким станом справ "непереможна" армія РФ зібралася "захоплювати" Україну.

Цей пост - одне з підтверджень того, що в так званих "народних" "республіках" Донбасу відбулося соціальне розшарування: ті, хто мають доступ до ресурсів, що надходять з Росії, - жирують, і їх єдина турбота - щільніше набити кишені. І набивають вони їх в тому числі і за рахунок продажу обмундирування і спорядження для бойовиків, які перебувають на лінії розмежування. Останні для "еліти" "ДНР" - просто "гарматне м'ясо".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...