Про це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат України Ольга Богомолець, передають Патріоти України.
"Робота над створенням Міністерства у справах ветеранів усіляко саботується Кабміном. Вже понад півроку справа ніяк не може зрушити з місця. З усього видно, що влада і Прем'єр-міністр дуже не хочуть, щоб ветерани об’єдналися та мали свій орган влади, який опікуватиметься їхніми проблемами.
Як один з ініціаторів створення такого міністерства, я пропонувала, щоб його і очолювали, і працювали в ньому виключно самі учасники АТО, люди, які абсолютно чітко розуміють психологічні, соціальні, моральні та матеріальні проблеми своїх бойових побратимів. Люди, які будуть щиро і чесно допомагати нашим героїчним воїнам повернутися до мирного життя та знайти в ньому своє гідне місце.
Крім того, я пропонувала, щоб майбутнім міністерством по всій Україні була створена мережа центрів на зразок активно працювавших раніше "Будинків офіцерів", де ветерани могли би зустрічатися, спілкуватися, допомагати один одному та об’єднуватися, поступово перетворюючись на один з факторів сили в українській політиці та громадському житті.
Все це мало б створити передумови для соціальної реабілітації ветеранів, яка часто є важливішою навіть за медичну чи психологічну.
На моє переконання люди, які не боялися принести у жертву заради України своє життя — якраз і є тією елітою, яка в майбутньому має прийти на ключові посади в державі. І я буду усіляко цьому сприяти. Міністерство у справах ветеранів якраз і мало б стати тією кузнею кадрів для майбутньої влади.
Але чинній владі такий розвиток подій невигідний. Вони бояться, що ветерани об’єднаються та почнуть висувати спільні соціальні, економічні або навіть політичні вимоги. Для наших керманичів краще, коли ветерани розпорошені та розтягнуті між різними політичними силами в якості приватних армій чи силових структур.
Хочу сказати всім, і, насамперед, ветеранам АТО. Ви — єдині, кого сьогодні насправді боїться влада. В неї під контролем все — суди, прокуратура, правоохоронні органи, фінанси... Але у своєму найстрашнішому сні вони бачать, що ветерани об’єднуються і з’являється потужна організована сила з чітким баченням майбутнього країни, власною філософією, політичними вимогами та досвідом бойових дій.
Я не дозволю заговорити тему створення Міністерства ветеранів та не буду закривати очі на саботаж уряду. Ми маємо повернути наших захисників до активного суспільного життя, адже сьогодні вони нам потрібні у тилу не менше, ніж на фронті."
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...