"Власть охренела": Російський опозиціонер пояснив, чому підлітки збунтувались проти Путіна (фото)

Останнім часом дії російської влади викликають усе більше невдоволення в РФ.

Російські школярі і студенти влаштували флешмоб "Путин­­ ­­– вор", тому що їх задовбало і вони хочуть змін. Таку думку висловив російський опозиціонер Павло Шехтман, який зазначив, що нинішнє покоління у Росії вважає за краще висловлювати невдоволення у ліберальній формі, передають Патріоти України.

"Молодежь задолбала эта безнадега, молодежь задолбало, что перекрыты социальные лифты, они не видят перспективы, они хотят перемен", — заявив він.

За його словами, останнім часом дії російської влади викликають усе більше невдоволення. "Когда золотые годы РФ уже позади, когда охреневшая власть вытворяет, что ей вздумается, она просто порвала социальный пакт с населением: "Вы не лезьте в политику, а мы вам какие-то крошки со стола накидаем. Очень резко общественное мнение повернулось против этой власти, недовольство нарастает", — каже він.

Ті вікові категорії, які ризикнули брати участь у флешмобі, це як раз той вік, коли людина починає оглядатися навколо себе і усвідомлювати соціальну реальність. Шехтман зазначив, що є безліч прикладів, коли революціонери починали свою діяльність зі шкільних підпільних гуртків.

"Идут очень опасные для Путина процессы, для него это – неблагоприятный тренд, это чувствуется", — вважає російський опозиціонер.

Джерело: Обозреватель
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...