"Військово-морська діяльність Росії в Середземномор'ї пов'язана з Кримом. Ми бачили, що відбувається консолідація військово-морських засобів Росії в Сирії - це стало можливим завдяки анексії Росією Криму та створення, власне, коридору до Криму. Були використані російські можливості в Криму", - констатував він.
Як переконаний Ховард, "Росія не може бути середземноморською військовою силою, допоки вона присутня в Криму, оскільки Крим і Середземномор'я взаємопов'язані".
Президент Jamestown Foundation заявив: "Ми повинні здійснити тиск на Росію". У цьому контексті він сказав про те, що "ВМС США можуть відігравати велику роль в Чорноморському регіоні", для чого потрібна спільна з Україною розробка довгострокової стратегії.
Ховард також нагадав події Кримської війни, які можуть послужити прикладом для сьогоднішньої відповіді на військові виклики в Чорноморському регіоні. "У 1856 році, під час Кримської війни, британський адмірал Лайонс керував англо-французькою флотилією в Азовському морі. Він розробив військово-морську стратегію, яка призвела до поразки Росії в Севастополі, до перемоги Франції і Британії в Кримській війні. Вони відрізали поставки провізії до Криму, до російських ВМС, які були в Севастополі, і це не дозволило Росії завершити операцію в тому регіоні".
"Важливо, щоб ми пам'ятали уроки історії. Дуже важливо розуміти, що роль ВМС у Азовському та Чорному морях дуже велика", - підкреслив він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...