"Волкер ще на крок ближчий до дилеми, що мають робити США, коли запустити процес врегулювання неможливо", - аналітик

Що будуть робити далі американці і чи будуть?

Микола Бєлєсков

Про це пише на своїй сторінці у Facebook аналітик Інституту світової політики Микола Бєлєсков, передають Патріоти України.

"Курт Волкер після наступного тижня іще на крок буде ближчий до дилеми а що мають робити далі США на фоні того, що у такому вигляді як є зараз запустити процес врегулювання буде неможливо - позиції України і РФ ніяким чином не змінилися як показують заяви, а практичний результат позицій Києва і Москви бачили уже у 2015-2016 роках. А тому цікаво, що будуть робити далі американці і чи будуть? - бо сам Волкер начеб-то говорив про дуже коротке вікно можливостей щоб спробувати зрушити врегулювання із мертвої точки перед виборами в РФ."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...