Волкер зробив важливу заяву про наміри США щодо України

Вашингтон готовий обговорювати подальше постачання зброї в Україну, щоб зміцнити військово-морський флот і протиповітряну оборону.

Про це сказав газеті The Guardian спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передають Патріоти України.

"Вони втрачають солдатів щотижня, захищаючи власну країну. І в цьому контексті для України природно зміцнювати свої військові сили, займатися самообороною і природно шукати допомоги. І природно, що інші країни мають їм допомагати", – сказав він.

Він також висловив припущення, що допомога може стосуватися флоту. "Ми можемо поговорити з Україною, як ми зробили б і з будь-якою іншою країною, про те, що їй потрібно (для зміцнення армії – ред.). Я думаю, що може йтися про військово-морський флот... Я думаю, що також нам треба буде розглянути і питання протиповітряної оборони", – додав він.

Він також наголосив, що між Росією та США все ще існує значна розбіжність у позиції з питання розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Джерело: 24 канал

Інші публікації автора

Як австрійці господарювали в українському селищі під час Першої світової (фото)

неділя, 23 червень 2024, 22:55

На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 5:40

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...