Волкер зробив важливу заяву про наміри США щодо України

Вашингтон готовий обговорювати подальше постачання зброї в Україну, щоб зміцнити військово-морський флот і протиповітряну оборону.

Про це сказав газеті The Guardian спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передають Патріоти України.

"Вони втрачають солдатів щотижня, захищаючи власну країну. І в цьому контексті для України природно зміцнювати свої військові сили, займатися самообороною і природно шукати допомоги. І природно, що інші країни мають їм допомагати", – сказав він.

Він також висловив припущення, що допомога може стосуватися флоту. "Ми можемо поговорити з Україною, як ми зробили б і з будь-якою іншою країною, про те, що їй потрібно (для зміцнення армії – ред.). Я думаю, що може йтися про військово-морський флот... Я думаю, що також нам треба буде розглянути і питання протиповітряної оборони", – додав він.

Він також наголосив, що між Росією та США все ще існує значна розбіжність у позиції з питання розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Джерело: 24 канал

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...