"Володьку на царство!": В Росії вже заговорили про коронацію

Російська православна церква готова взяти участь в діалозі про відновлення монархії.

Про заявив глава синодального Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Іларіон, передають Патріоти України з посиланням на РосЗМІ.

"Усередині нашої Церкви є люди, є групи людей, які ратують за відновлення монархії, і я думаю, що якщо наше суспільство коли-небудь дозріє для обговорення цього питання, Церква в такому обговоренні візьме найактивнішу участь", - цитують його слова російські ЗМІ.

На думку митрополита Іларіона, людина, яка помазується на царство священнослужителями і отримує не просто мандат від виборців на правління на якийсь певний термін, а "санкцію від Бога через Церкву на своє правління, і воно є довічним доти, поки він не передасть владу своєму спадкоємцеві, - це, звичайно, та форма правління, яка себе в історії позитивно зарекомендувала і яка має багато переваг у порівнянні з будь-якими виборними формами правління".

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. У Росії напророчили загибель Москви

середа, 26 січень 2022, 23:55

​Згідно із заявою блаженних Антонії (Кавешнікової), Ніли (Колесникової) і Любушки (Сусанинської) Москва може піти під землю. Відомо, що під час пошуку нафти геолог Іван Губкін виявив під Москвою величезний простір, заповнений водою. Дана порожнина наст...

З архіву ПУ. Поради фахівця: Як збільшити кількість гормону, який впливає на довголіття

середа, 26 січень 2022, 23:30

Старіння прискорюють суєта, кар‘єрна гонка, рутина, незбалансоване харчування, надмірне вживання шкідливих жирів, сидячий спосіб життя, які спричиняють хронічний стрес. Тож чим триваліший стрес – тим скорше ви починаєте старіти. Про це написала дієтоло...