"Вони нікого не помічали": Мережу вразило фото прощання бійця АТО з коханою на вокзалі в Харкові

Як зауважив волонтер, "...вона обняла його за шию, щось сказала на вухо і міцно поцілувала..."

Український волонтер Юрій Мисягін показав зворушливе прощання українського бійця з коханою в Харкові на вокзалі. Знімки він виклав у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Вони нікого не помічали: ні голубів, які спокійно копошилися навколо них, які виривали один у одного хлібні крихти, ні дитини, яка годувала поруч голубів, ні перехожих, які поспішали навколо, ні побратимів, які терпляче стояли і чекали його в 10 метрах від них. Вони стояли і говорили всього 1,5 - 2 хвилини", - розповів волонтер.

А потім, пише він, його покликали. Вона обняла його за шию, щось сказала на вухо і міцно поцілувала. "Через півхвилини він вже був в ста метрах від неї разом зі своїми побратимами. Всі були у військовій формі і з повними рюкзаками. Він йшов все далі і далі і озирався назад, а голуби продовжували битися на снігу за крихти хліба", - написав Мисягін.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...