Вони повертаються! - "Партія регіонів" відновлює свою діяльність

Члени "Партії регіонів", які не вийшли зі складу політсили, вирішили реанімувати цей політичний проект через чотири роки.

Про це йдеться в повідомленні на сайті партії, передають Патріоти України.

Політсила відновила роботу сайту, також оновлюються сторінки партії в Facebook і Twitter. "Сайт "Партії регіонів", який майже чотири роки не працював, знову почав функціонувати. Це сталося завдяки зусиллям ініціативної групи, що складається з членів "Партії регіонів", які не вийшли зі складу партії і сподіваються реанімувати цей політичний проект", - йдеться в повідомленні.
Стверджується, що контакти на сайті - актуальні, а незабаром "пройдуть засідання ініціативних груп у всіх регіонах", де будуть вирішуватися організаційні питання подальшої роботи партії.
Разом з тим, на сайті функціонує форма вступу в партію нових членів, а з 1 листопада почнуть працювати телефони гарячої лінії.
На сайті поки лише чотири новини. Перша - привітання з Днем вчителя, друга - привітання з днем створення партії, яке було 26 жовтня, третя - привітання з Днем визволення України від нацистів. 31 жовтня вийшла четверта новина про те, що ряди "Партії Регіонів" відновлюють рядові регіонали.
Повідомляється, що колишній міністр юстиції України і колишній відомий регіонал Олександр Лавринович не бачить в реставрації "Партії Регіонів" чогось незвичайного і несподіваного. "Абсолютно нормальна ситуація: значить ті, хто залишився і хто хоче відродити партію, керівництво якої проводило політичну лінію, яка не співпадала з програмою цієї партії, вони конституційно мають всі права це робити. Тут немає жодної надзвичайної події!" - зазначив екс-міністр в коментарі українським ЗМІ.
Лавринович допускає, що відновлення "Партії Регіонів" - це процес, який йде з середини партії, що "є частина людей, яка була в "Партії Регіонів" і захотіла новий проект з цією ж назвою".
Ніякої інформації про керівництво або будь-яких представників партії на сайті немає.
Нагадаємо, в квітні цього року з'явилася інформація, що справу про заборону "Партії регіонів" знято судом з розгляду.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...