Ворог підкрався непомітно: Глобальне потепління заклало "кліматичну бомбу" під Росію

Зі зростанням температури всього лише на два градуси арктичні грунти в Якутії прискорюють виділення вуглекислого газу у два рази.

До такого висновку прийшли вчені Красноярського наукового центру РАН. Вони змоделювали у камерах арктичне літо тривалістю 80 діб, для якого характерна відносно тепла погода. Їм також вдалося виміряти, скільки парникових газів виділяють зразки у навколишнє середовище, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Виявилося, що при звичайних для теперішнього часу температурах вуглекислий газ виділяється у великих кількостях на початку теплого сезону. До кінця літа цей потік падає до нуля.

Однак якщо температуру в камері підвищити на два градуси щодо звичайної, швидкість виділення діоксиду вуглецю не знижується протягом усіх 80 днів експерименту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

субота, 7 червень 2025, 23:10

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...