Ворог про ворога: Гіркін прокоментував смерть Захарченка

Один з колишніх ватажків бойовиків Донбасу Ігор Стрєлков-Гіркін назвав терориста «ДНР» Олександра Захарченка «відіграною фігурою», а можливою версією його вбивства він назвав кримінальні розбірки.

Ігор Гіркін (Стрєлков)

«Захарченко был отыгранной фигурой и так или иначе должен был уйти. Независимо от того, кто заказывал теракт. Я не ожидал, что его будут убирать так грубо, именно поэтому я не понимаю, кто это произвел», - зазначив він, передають Патріоти України.
За словами бойовика, Захарченко «не очень много, что решал, и что в противостоянии на Донбассе от устранения его фигуры мало что изменится».

За словами Стрєлкова, замах на Захарченко було добре сплановано і виключати не можна ніяких припущень. «Я даже не исключаю криминальной версии. Покойный глубоко, давно и с энтузиазмом сидел в разных криминальных схемах», - додав Гіркін.

Джерело: Факты
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...