"Вороги" демократії та "молодої республіки": В "ДНР" обурені останніми заходами ЄС щодо "Хунти"

​В терористичному угрупованні «ДНР» обурені, що Євросоюз виділяє допомогу Україні, а не їм.
Денис Пушилін

Про це випливає з коментаря RT так званого голови «народного ради ДНР» Дениса Пушиліна, повідомляють Патріоти України.

«Якби гроші витрачалися на відновлення і будівництво нових інфраструктурних об'єктів, то ми, звичайно, тільки підтримали б. Але, на жаль, корупційна складова на Україні і інший ряд злочинних дій з боку цієї країни змушують нас сумніватися, що ці гроші підуть за призначенням, а не будуть використані у військових цілях проти жителів ДНР», - вважає Пушилін.

Він обурився, що ЄС не допомагає «ДНР».

«Ми регулярно зустрічаємося з заангажованістю, подвійними стандартами. Нашій території (тимчасово окупована територія Донбасу. - Ред.), Де українська армія завдала руйнування, не приділяється належної уваги з боку європейських лідерів і організацій», - висловив Пушилін.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...