Але іноді навіть страшні і незвідані безодні стають туристичними пам'ятками. Журналісти показує п'ять найнебезпечніших, глибоких і красивих прірв світу, передають Патріоти України.
"Велика діра" колись була алмазним рудником. Особливість цього місця в тому, що його створили люди без допомоги будь-якої техніки. З 1866 по 1914 рік тут було вирито 2722 кілограми алмазів. Зараз це одна з головних визначних пам'яток міста Кімберлі.
Її периметр становить 1,6 км, ширина 463 метра, а глибина 40 метрів.
Ці печери настільки великі, що в них утворилася власна екосистема. Тут можна поспостерігати за хмарами і підземними річками, які населяють дивовижні істоти.
Розмір печери - 42 тис. метрів у довжину і 441 метр у ширину.
Айсризенвельт - найбільша крижана печера в світі. Крига тут зберігається цілий рік. Зараз вона відкрита для відвідувачів з 1 травня по 26 жовтня. Взимку ходити сюди заборонено через небезпеку сходження лавин.
Загальна довжина печери 42 км, глибина - 407 м.
У 2010 році в одному з районів Гватемали під землю провалилася триповерхова швейна фабрика разом з житловим будинком, що стояв поруч.
Глибина цієї ями - 31,5 м, діаметр 20 м.
Цей газовий кратер, який називають "Воротами в пекло", в 1971 році створили люди. При бурінні свердловини утворилося провалля, і звідти пішов газ. Його підпалили, щоб він нікому не зашкодив. Тоді робітники припустили, що вогонь погасне через пару днів, але цього не сталося.
Діаметр провалу - близько 60 метрів, а глибина - 20.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...