Вперше в історії: Хірург провів складну операцію на мозку по телефону

У Китаї вперше провели операцію на людському мозку, під час якої хірург знаходився за три тисячі кілометрів від пацієнта.

У суботу, 16 березня, в китайському місті Санья Лінг Жіпей підключився до екранів, встановлених в операційній палаті хворого. Завдяки спеціальним пристроям він встановив в мозок неназваного пацієнта імплантат для глибокої стимуляції органа - чіп, який використовується для визначення стану пацієнта з хворобою Паркінсона, передають Патріоти України з посиланням на China Global Television Network.

Операція тривала близько трьох годин. Лінг Жіпей керував процесами "в режимі реального часу", використовуючи інтернет на мобільному телефоні. "Мережа 5G дозволила уникнути зависання зображення або затримки від дистанційного керування, що виявляється при роботі з 4G", - заявив хірург.

Після операції пацієнт швидко прийшов до тями і повідомив хірурга, що відчуває себе добре.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...