"Впливати в потрібному ключі": "ФСБшники доручили "обробити" жителів на Донбасі", - Тимчук

Кураторами з ФСБ Росії керівництву "МГБ ДНР" і "МГБ ЛНР" поставлено завдання забезпечити максимально можливий вплив на майбутні вибори президента України.

Йдеться про "психологічну обробку" переселенців по різних каналах, повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, в першу чергу через родичів і знайомих, що залишилися в ОРДЛО, а також місцевих жителів, готових виїхати для участі у виборах на неокуповану територію України.

Також наказано "впливати в потрібному ключі" на населення прилеглих неокупованих районів Донецької та Луганської областей України за допомогою активної пропаганди (використовуючи як підконтрольні ЗМІ, так і агентуру) і так звану "гуманітарну програму по возз'єднанню народу Донбасу".

"Таким чином, в найближчі 2 місяці окупанти будуть активно намагатися впливати на волевиявлення вільної частини Донбасу", - підсумував Тимчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...