Судді вирішили, що слідство не довело причетність компаній до злочинів і незаконність їхніх коштів. Деякі з рахунків були відкриті, зокрема, "Всеукраїнського банку розвитку", який належить Януковичу-молодшому.
Суми, які зберігалися на арештованих рахунках, невідомі. Однак наприкінці листопада джерела видання у Генпрокуратурі повідомляли, що оточення Януковича хотіло зняти арешт із $250 млн. В одній зі справ арешт тоді залишився дійсним, однак, судячи із судових рішень, ці суми фігурують також серед десятків рахунків, розморожених у листопаді.
Нагадаємо: слідство вважає, що в реєстраційні документи низки компаній внесли неправдиві дані. Також ймовірні злочинці нібито сприяли відмиванню "брудних" грошей — їхні дії передували легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом.
У цій справі декільком підприємствам за листопад-грудень вдалося зняти арешти зі своїх рахунків і сум ПДВ у системі електронного адміністрування. Це "Аскор-Інвест", "Гендальф", "Фігаро Еволюшн", "Екотрейд 2016", "Фартісіма", "Фаршмаг", "Ін-Том".
Більшість із них фігурують також в інших провадженнях, зокрема, про розкрадання коштів "Укрзалізниці". Слідство у цій справі заявляло, що причетні фірми нібито належать синові екс-президента Олександру Януковичу.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...