Судді вирішили, що слідство не довело причетність компаній до злочинів і незаконність їхніх коштів. Деякі з рахунків були відкриті, зокрема, "Всеукраїнського банку розвитку", який належить Януковичу-молодшому.
Суми, які зберігалися на арештованих рахунках, невідомі. Однак наприкінці листопада джерела видання у Генпрокуратурі повідомляли, що оточення Януковича хотіло зняти арешт із $250 млн. В одній зі справ арешт тоді залишився дійсним, однак, судячи із судових рішень, ці суми фігурують також серед десятків рахунків, розморожених у листопаді.
Нагадаємо: слідство вважає, що в реєстраційні документи низки компаній внесли неправдиві дані. Також ймовірні злочинці нібито сприяли відмиванню "брудних" грошей — їхні дії передували легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом.
У цій справі декільком підприємствам за листопад-грудень вдалося зняти арешти зі своїх рахунків і сум ПДВ у системі електронного адміністрування. Це "Аскор-Інвест", "Гендальф", "Фігаро Еволюшн", "Екотрейд 2016", "Фартісіма", "Фаршмаг", "Ін-Том".
Більшість із них фігурують також в інших провадженнях, зокрема, про розкрадання коштів "Укрзалізниці". Слідство у цій справі заявляло, що причетні фірми нібито належать синові екс-президента Олександру Януковичу.
Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.