"Все куплено": В Україні розгорівся гучний скандал через "Танці з зірками"

У шостому ефірі шоу "Танці з зірками" залишили Аніта Луценко та її партнер Олександр Прохоров, через що зчинився скандал.

Незважаючи на те, що в ході програми за свій джайв в образах вчителів пара отримала досить конкурентоспроможний бал — 27 із 30 можливих, долю аутсайдерів вирішили телеглядачі. З таким результатом не згодні користувачі Youtube під роликом виступу, передають Патріоти України.

Вони стверджують, що були учасники, які виявили себе значно гірше, а Аніта — взагалі одна з найсильніших у проекті. З результатів коментатори зробили висновок, що шоу куплене і запропонували відразу віддати перемогу ведучій Оксані Марченко, "щоб не мучилася".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Піщана буря накрила Луганщину (фото)

четвер, 1 жовтень 2020, 9:47

З наслідками буревію зіткнулися жителі окупованого Луганська, Краматорська та Краснодона. Тим часом в ДСНС кажуть, що найближчими днями "страждання" не закінчаться, так як очікуються сильні пориви вітру. В регіоні ввели жовтий рівень небезпеки. "Попере...

Грузія під загрозою: У РФ хочуть силою створити "коридор" для перекидання зброї до Вірменії

четвер, 1 жовтень 2020, 9:35

Грузія заборонила російським військовим судам входити в повітряний простір. Інформаційні агентства напередодні повідомляли, що Грузія заборонила російським військовим судам входити в повітряний простір для перекидання вантажів до Вірменії. У зв'язку з ...