Все менше росіян виправдовує і захищає політику Путіна

Проведення одиночних пікетів - єдиний доступний росіянам спосіб демонстрації протесту проти кремлівської політики.

Пікетники зазвичай піддаються жорсткому тиску з боку «громадськості», але в Волгограді днями народ наче підмінили. Учасник одиночного пікету Анатолій Болтихов поділився своїми враженнями від проведеної ним акції на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
«Волки сдохли?! Постоял так более часа, и заявляю: что-то случилось в моем отечестве!», – пише Болтихов. «Если раньше за такое время приходилось выслушивать 2-3 негативных отзыва, то вчера в Волгограде людей подменили!», - підкреслив учасник пікету.
Болтихов розповів подробиці про реакцію перехожих на його акцію, а саме:
- 20 осіб підійшли і потиснули руку.
- 5 осіб сфотографувалися поруч.
- 4 дізнавалися як стати поруч (але тримати в руках плакат були ще не готові)!
«За Кремль вступилось 3 пенсионерки (одна такого вида, что наверняка по помойкам побирается) и то на проходе, буквально убегая со словами «Сталина на вас нет»…», - уточнив пікетник.

За підрахунками Болтихова виходить, що з урахуванням водіїв махали і сигналів з автомобілів, близько 5% громадян активно заохочували його дії проти злодійської влади, а за президента висловилися менше 0,5%. «Наверное Дед Мороз что-то напутал», - зіронізував активіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...