Все менше росіян виправдовує і захищає політику Путіна

Проведення одиночних пікетів - єдиний доступний росіянам спосіб демонстрації протесту проти кремлівської політики.

Пікетники зазвичай піддаються жорсткому тиску з боку «громадськості», але в Волгограді днями народ наче підмінили. Учасник одиночного пікету Анатолій Болтихов поділився своїми враженнями від проведеної ним акції на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
«Волки сдохли?! Постоял так более часа, и заявляю: что-то случилось в моем отечестве!», – пише Болтихов. «Если раньше за такое время приходилось выслушивать 2-3 негативных отзыва, то вчера в Волгограде людей подменили!», - підкреслив учасник пікету.
Болтихов розповів подробиці про реакцію перехожих на його акцію, а саме:
- 20 осіб підійшли і потиснули руку.
- 5 осіб сфотографувалися поруч.
- 4 дізнавалися як стати поруч (але тримати в руках плакат були ще не готові)!
«За Кремль вступилось 3 пенсионерки (одна такого вида, что наверняка по помойкам побирается) и то на проходе, буквально убегая со словами «Сталина на вас нет»…», - уточнив пікетник.

За підрахунками Болтихова виходить, що з урахуванням водіїв махали і сигналів з автомобілів, близько 5% громадян активно заохочували його дії проти злодійської влади, а за президента висловилися менше 0,5%. «Наверное Дед Мороз что-то напутал», - зіронізував активіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...