"Все может закончиться глобальной войной", - Саша Сотник

Путінізм - передсмертна стадія більшовизму...

Про це у своєму блозі пише відомий російський журналіст Саша Сотник, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"По-моему, самое точное определение России - "зона проживания". Там нет граждан, но есть "временно проживающие", как квартиранты. Родился - временно попроживал - убыл на кладбище.

Режим играет роль арендодателя: позволяет проживать, за что взимает плату. Никто не против. Все, кого не устраивают "условия временного проживания", покидают зону.

Путинизм - предсмертная стадия большевизма. Другое дело, что продлиться она может до 10-15 лет: пока вождь не убудет на лафете в сторону погоста. И потом, по инерции, еще лет 5. А может закончиться глобальной войной, если у "вождя" перемкнет полушария, и он решит, что не представляет себе планету без Путина, как карту мира - без России..."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Названо найбільш шкідливий сніданок

четвер, 24 вересень 2020, 5:45

Експерт радить виключити з ранкового раціону каші швидкого приготування. Відомий лікар-дієтолог, нутриціолог і кандидат медичних наук Інна Кононенко розкрила найнебезпечніший сніданок. Її список шкідливих продуктів опублікований на персональному сайті,...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...