"Все пропало!": Російський економіст назвав ознаку дефолту, що насувається

​Виведення валюти в готівку робиться зазвичай перед дефолтом, коли вже немає шансів зупинити процес обвалу економіки.
Степан Демура

Так прокоментував аналітик Степан Демура заяву головного економіста ЗЕБа Андрія Клепача, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

На думку аналітика - «це спроба приховати залишки з того що є». А фактично, ці гроші просто вилучаються з економіки до кращих часів.

Це відбувається при тому, що і так на банківському ринку брак валюти, зазначив Демура. Якщо списку санкцій тиск буде зростати, то на думку аналітика, курс долара в Росії злетить до такого рівня, коли деномінація рубля буде неминуча. Тут і стануть в нагоді приховані долари - щоб скупити вже задешево залишки вільних активів.
Загроза нових санкцій стимулює банки ввозити в Росії готівкові євро. Про це ТАСС в кулуарах Глобального форуму конвергентних і природоподібних технологій в Сочі заявив головний економіст ЗЕБа Андрій Клепач.
За його словами, ввозиться саме європейська валюта, оскільки санкції США загрожують перекрити доларові розрахунки. «По-перше, доларів вони везли і так дуже багато. А по-друге, дійсно, загроза санкцій по долару, вона реально є. І в цих умовах природне і найпростіше - це перехід з розрахунку в доларах в євро, це природна і логічна реакція», - сказав Клепач.
Він висловив надію, що все ж «на якісь крайні кроки американці не підуть».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Москва, рятуючи "союзну державу", мобілізує латентних союзників: Кіпр вдруге заблокував санкції ЄС проти Білорусі

субота, 19 вересень 2020, 11:29

Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини. Водночас Кіпр пояснює свою протидію санкціям проти Білорусі прагненням домогтися введення штрафних заходів ЄС проти Туреччини, яка вед...

Президент присвоїв звання Героя України (посмертно) солдату Юрієві Горайському, загиблому під Докучаєвськом у 2016-му

субота, 19 вересень 2020, 11:15

Під час розвідки передова варта, в якій був і Горайський, вийшла на висоту в районі міста Докучаєвська, де зіткнулася з ДРГ противника. Під час ближнього бою Горайський зазнав смертельного поранення. Президент України Володимир Зеленський присвоїв зван...