"Все пропало!": За падінням рентабельності "Газпром" пробив чергове "дно"

У 2017 році чистий прибуток головної компанії ПАТ Газпром за російськими стандартами впала більш ніж в чотири рази і склала 100,297 млрд рублів.

При цьому в 2016 році прибуток газового монополіста досягав 411,425 мільярдів рублів, повідомляє UBR, передають Патріоти України.

Повідомляється, що прибуток головної компанії впав до мінімуму за 15 років. "В останній раз менше 100 мільярдів рублів товариство заробляло в 2002 році (53 мільярдів рублів). В опублікованій звітності компанія слідувала маркетинговим прийомам, утримавши показник чистого прибутку в тризначному показнику, проте в самому його мінімальному значенні", - свідчать дані "Газпрому".

Крім цього стало відомо, що виручка "Газпрому" виросла на 9,6% - до 4,313 мільярдів рублів, а валовий прибуток - лише на 3,36%, до 1,766 трильйонів рублів.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...