Про це розповіла в ефірі ObozTV волонтер Київського військового шпиталю Наталія Юсупова. За її словами, "дуже багато людей поміняли свою думку", передають Патріоти України.
"Раніше хлопці говорили, що там "в*та", а зараз говорять, що там і українці... Багато переселенців з Донбасу стали в шпиталь приходити. Раніше, фактично, їх не було, а зараз матеріальна допомога навіть з Донецька надходить", – зазначила вона.
"Я особисто знаю людей з Донецька, які були за Путіна, за Росію, а потім переїхали, живуть в Запоріжжі, Дніпрі, кажуть – ми були неправі, в Донецьку перебувати неможливо", – додала волонтер.
За словами Юсупової, багато жителів Криму мають аналогічні відчуття:
"З Керчі дівчина приїжджала, розповідала, що народ дуже незадоволений. У зв'язку зі стріляниною в школі (масове вбивство учнів керченського коледжу – ред.) кажуть, що всі місцеві знають, що це була організована масштабна злочинна діяльність, у школі була не одна молода людина, було набагато більше трупів тощо".
"Як кажуть жителі Керчі, це сталося через те, що люди стали обурюватися. Всі чекали, що буде Росія з великими зарплатами, зі змінами, а нічого фактично не відбулося. Народ почав обурюватися, ось і "пресонули" цією терористичною атакою в школі і залякали народ добре", – додала вона.
На знімках зображені солдати та місцеві мешканці. Фото зберігаються у Австрійському державному архів. Журналісти пропонують переглянути світлини селища Перегінське - тепер Рожнятівський район Івано-Франківської області, передають Патріоти України. Вони...
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...