"Всі думаючі люди глибоко засмучені": У Константинополі назвали дії РПЦ "сатанинськими"

На думку ієрарха, рішення Синоду Руської церкви розірвати євхаристійне спілкування з Константинопольським патріархатом не має ніякої сили "перед Христом і єдиною святою Церквою".

митрополит Пісідійській Сотірій

Екзарх Константинопольського патріархату в Туреччині, митрополит Пісідійській Сотірій, глава екзархату Сіде і Анталії закликав живуть в цій країні вихідців з Росії ігнорувати рішення Московського Синоду про розрив відносин з Константинополем і розцінив це рішення як сатанинське. Про це повідомляє сайт Alanya Orthodox, передають Патріоти України.

У посланні митрополита йдеться, що ніхто "не має права вторгатися у внутрішні питання іншої єпархії без відома її єпископа" і вказувати, в яких храмах причащатися.
Митрополит Сотірій підкреслив, що за управління паствою несе відповідальність виключно єпископ єпархії і ніхто інший. "Інший, ким би він не був, не має права втручатися у внутрішні питання іншої єпархії без відома її єпископа. (...) Отже, ні священнослужителі, ні миряни не зобов'язані підкорятися вказівкам інших єпископів, митрополитів або патріархів", - вважає він.
На думку ієрарха, рішення Синоду Руської церкви розірвати євхаристійне спілкування з Константинопольським патріархатом не має ніякої сили "перед Христом і єдиною святою Церквою". "Ці їх дії, - додає він, - доставляють радість лише антихристу, який бореться з Христом і Його Церквою. Всі думаючі люди глибоко засмучені подібними сатанинськими діями", - йдеться в посланні митрополита.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Резонанс тижня. Суд виніс вирок подружжю педофілів, які задля відео ґвалтували власну 4-річну доньку

субота, 15 серпень 2020, 2:00

Сімейну пару, яка використовувала свою 4-річну доньку для створення порнографічних відео, затримали в Кривому Розі 13 червня 2018-го. 29-річний чоловік та його 30-річна дружина є вихідцями однієї з країн Кавказького регіону. У Кривому Розі суд визнав п...

Хіти тижня. Вибори президента Білорусі: Глава виборчої комісії зізнався у фальсифікації результатів волевиявлення народу на користь Лукашенка (аудіо)

субота, 15 серпень 2020, 0:10

Сергій Піталенко підтвердив, що членів комісії змушували писати під диктовку. У Білорусі, де 9 серпня відбулися президентські вибори, глава однієї з дільничних комісій Вітебська визнав, що результати голосування були сфальсифіковані. Члени комісії пере...