"Всі думаючі люди глибоко засмучені": У Константинополі назвали дії РПЦ "сатанинськими"

На думку ієрарха, рішення Синоду Руської церкви розірвати євхаристійне спілкування з Константинопольським патріархатом не має ніякої сили "перед Христом і єдиною святою Церквою".

митрополит Пісідійській Сотірій

Екзарх Константинопольського патріархату в Туреччині, митрополит Пісідійській Сотірій, глава екзархату Сіде і Анталії закликав живуть в цій країні вихідців з Росії ігнорувати рішення Московського Синоду про розрив відносин з Константинополем і розцінив це рішення як сатанинське. Про це повідомляє сайт Alanya Orthodox, передають Патріоти України.

У посланні митрополита йдеться, що ніхто "не має права вторгатися у внутрішні питання іншої єпархії без відома її єпископа" і вказувати, в яких храмах причащатися.
Митрополит Сотірій підкреслив, що за управління паствою несе відповідальність виключно єпископ єпархії і ніхто інший. "Інший, ким би він не був, не має права втручатися у внутрішні питання іншої єпархії без відома її єпископа. (...) Отже, ні священнослужителі, ні миряни не зобов'язані підкорятися вказівкам інших єпископів, митрополитів або патріархів", - вважає він.
На думку ієрарха, рішення Синоду Руської церкви розірвати євхаристійне спілкування з Константинопольським патріархатом не має ніякої сили "перед Христом і єдиною святою Церквою". "Ці їх дії, - додає він, - доставляють радість лише антихристу, який бореться з Христом і Його Церквою. Всі думаючі люди глибоко засмучені подібними сатанинськими діями", - йдеться в посланні митрополита.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кухня літа: Рецепти швидких, смачних та простих страв з кабачків

п’ятниця, 15 липень 2022, 23:55

Страви з кабачків – це те, без чого важко уявити собі літо! Цей овоч дуже універсальний – з кабачків можна готувати перші, другі страви та закуски. Рецепти з кабачками дуже прості у приготуванні, то ж з ними впорається будь-хто. Окрім своїх корисних вл...

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.