Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив український журналіст Роман Бочкала, який побував у КНДР, передають Патріоти України.
"На військових об'єктах побувати не вдалося, якщо не брати Північну Корею цілком, тому що це одна велика база. Якщо брати конкретні військові містечка або військові частини, їх важко не помітити, їх неможливо ізолювати від уваги оточуючих, тому що їх дуже багато. У Північній Кореї одна з найбільших у світі армій - 3 мільйони військовослужбовців при 28 мільйонах населення", - сказав він.
"Тому в Північній Кореї багато військових на вулицях, всюди військові містечка. Виглядають вони дуже жалісливо, це такі барачного типу будови 30-х років із солом'яними дахами і глиняними стінами дуже низькими, там, напевно, можна ходити тільки зігнувшись", - додав журналіст.
Бочкала уточнив, що в цих казармах живуть контрактники і строковики.
"Що стосується старшого офіцерського складу, то всі круті машини, які я там бачив, всі з чорними номерами, а чорні номера там у військових і спецслужб. Та й нескладно припустити, що для правлячої сім'ї армія і спец служби - це гарантія їхнього виживання і того, що вони залишаться при владі. Тому армію потрібно годувати, щоб та не бажала бунту. Тому що єдина сила, здатна змінити владу в Північній Кореї на цей момент, це тільки силовики всередині самої Північної Кореї", - резюмував він.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...