"Всюдисущий Держдеп": У США розповіли про контроль над кремлівськими пропагандистами

За словами екс-посла, російські пропагандисти мають усвідомлювати наслідки своїх дій незалежно від того, чи вони працюють із державними телеканалами, чи з приватними.
Вільям ТейлорРосійська пропаганда завдає великої шкоди суспільству. Проте, як заявив виконавчий віце-президент Інституту миру США, екс-посол США в Україні Вільям Тейлор, необхідно навчитись знаходити баланс між свободою слова і правдивістю інформації, передають Патріоти України.

Так, коментуючи закриття окремих пропагандистських телеканалів в Україні, Тейлор наголосив на важливості збереження свободи слова. Однак існує реальна загроза від російської пропаганди. "Але є реальна шкода, яку роблять пропагандистські канали, поширюючи фейкову інформацію. Треба шукати баланс, не можна просто так допустити, щоб у пресі неможливо було нічого сказати", – сказав Тейлор.

При цьому Тейлор вважає, що зовнішній вплив в інформацій простір необхідно контролювати. За його словами, у США вживають заходів щодо обмеження російської пропаганди. "Перша річ, яку ми зробили в США та спробували в Європі, – це дати людям з Кремля знати, що ми за ними стежимо, що ми спостерігаємо за тим, що вони роблять", – заявив він.

Джерело: Укрінформ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...