"Встретиться со своим народом": Гундяєв мріє помолитись з православними в Києво-Печерській лаврі

Глава РПЦ висловив надію на те, що "Господь сподобить" його зустрітися з віруючим народом України і помолитися в Києво-Печерській лаврі.

Патріарх Кирило сподівається ще раз "встретиться со своим народом" в Україні і помолитися в Києво-Печерській лаврі. Про це він розповів в інтерв'ю росЗМІ, передають Патріоти України.

"Я надеюсь на то, что Господь сподобит меня на то, чтобы посетить Украину. У меня сохраняется надежда, что я смогу помолиться в Киево-Печерской лавре, встретиться со своим верующим народом и с епископатом УПЦ МП", - розповів патріарх.

Також Кирило зазначив, що "политическая ситуация и конъюнктура" - це "скоропреходящие явления". "Стойте, братья, и держите предания", - цитує Кирило з цього приводу апостола Павла.

Крім усього іншого, глава РПЦ вважає, що отримання ПЦУ Томосу про автокефалію не можна назвати "кризою" в православ'ї, бо в перекладі з грецької це слово означає "суд".

За його словами, в новоствореній Православній церкві України "просто нет благодати", тому що "где раскол - там и злоба".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...