"Встретиться со своим народом": Гундяєв мріє помолитись з православними в Києво-Печерській лаврі

Глава РПЦ висловив надію на те, що "Господь сподобить" його зустрітися з віруючим народом України і помолитися в Києво-Печерській лаврі.

Патріарх Кирило сподівається ще раз "встретиться со своим народом" в Україні і помолитися в Києво-Печерській лаврі. Про це він розповів в інтерв'ю росЗМІ, передають Патріоти України.

"Я надеюсь на то, что Господь сподобит меня на то, чтобы посетить Украину. У меня сохраняется надежда, что я смогу помолиться в Киево-Печерской лавре, встретиться со своим верующим народом и с епископатом УПЦ МП", - розповів патріарх.

Також Кирило зазначив, що "политическая ситуация и конъюнктура" - це "скоропреходящие явления". "Стойте, братья, и держите предания", - цитує Кирило з цього приводу апостола Павла.

Крім усього іншого, глава РПЦ вважає, що отримання ПЦУ Томосу про автокефалію не можна назвати "кризою" в православ'ї, бо в перекладі з грецької це слово означає "суд".

За його словами, в новоствореній Православній церкві України "просто нет благодати", тому що "где раскол - там и злоба".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...