Втік із колонії, щоб протестувати проти катування у виправних закладах (відео)

Утікач дав інтерв'ю біля Генпрокуратури в Києві та пообіцяв наступного дня добровільно повернутися за ґрати, але його затримали правоохоронці.

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Утікач дав інтерв'ю біля Генпрокуратури в Києві та пообіцяв наступного дня добровільно повернутися за ґрати.

Чоловік у столиці почувався цілком вільно та не соромився алкогольного перегару. Журналістам він пояснив, що втік задля протесту проти безоплатної праці та знущань.

"Завтра я приїду – буду сидіти в ізоляторі десять діб. Мене випустять, буде суд, мені ще рік додадуть. Я згоден", - сказав Дятлов.

Разом із Дятловим під ГПУ прийшли колишні в'язні. Володимир Бордун твердить, що його тіло й після п'яти років на волі несе свідчення про катування тюремників.

"Наягали кайданки, топталися по мені, стрибали", - каже Бордун.

Правозахисники кажуть, що ситуацію потрібно змінювати комплексно, бо в існуючих реаліях саджають у тюрму людину за дрібне хуліганство, а виходить звідти вже готовий професійний убивця або маніяк із порушеною психікою.

У Бердичеві наступного дня журналісти Дятлова в обумовлений час не зустріли. Він напередодні домовився про інтерв'ю, але там його затримали правоохоронці і вже не добровільно повернули в колонію. В кімнаті побачень в'язень від своїх мотивів не відмовляється.

"Чому я втік – я вам сказав. Донести все до людей. Є люди, котрим руки та ноги скручували скотчем", - пояснив засуджений.

Тюремники кажуть, що в'язень зник, коли вийшов в аптеку, бо заклад не суворого режиму і кожен може вийти в супроводі наглядача до лікарні чи за продуктами. На заяви про катування в колонії втомлено зітхають – мовляв, нині навіть застосування спецзасобів до розшалілих від алкоголю злочинців нині ті називають катуванням і жаліються на них правозахисникам.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...