"Втомилася": Німкеня виставила свого "вживаного" чоловіка на аукціон

Німкеня вирішила продати чоловіка на eBay за 18 євро.

Німкеня по імені Дорт розмістила на аукціоні eBay оголошення про продаж свого чоловіка. В оголошенні жінка написала, що, незважаючи на семирічний шлюб, вона відчуває, що вони "більше не належать один одному" і втомилася від постійного негативу свого чоловіка, передають Патріоти України з посиланням на Mirror.

Лот, який жінка назвала "Чоловік вживаний", вона оцінила у 18 євро, при цьому жінка написала, що готова обговорити ціну. "Я хотіла б відмовитися від свого чоловіка. Я рада домовитися про ціну. Але без обміну. Будь ласка, надсилайте мені запити по електронній пошті", - йдеться в оголошенні.

Під оголошенням німкені назбиралося багато коментарів, але ніяких конкретних пропозицій.

Пізніше жінка повідомила місцевим ЗМІ, що виставила оголошення "задля розваги". Її чоловік дізнався про витівки дружини тільки з преси.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...