Вулична шаурма як фактор природного відбору: "Чому жертв отруєння зовсім не шкода", - письменник та режисер

Кілька днів тому в Києві отруїлися шаурмою близько ста чоловік...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише письменник і режисер Олег Ущенко, передають Патріоти України.

"І про шаурму. Знову купа людей потруїлася. Тільки зрозумійте мене правильно. Сам люблю готувати.

І шаурму робити пробую. Але те, що в нас називають шаурмою... Слухайте, туди вже навіть картоплю-фрі додають. Щоби здешевити за рахунок меншої кількості м'яса.

Ви собі не уявляєте, скільки я колись вклав зусиль, аби переконати племінників не купувати на вулиці ту кінчену шаурму. Нє, якщо ту, яку продають у Туреччині, то прошу дуже і смачного!

Тому мій висновок буде трохи жорстокий. Я не проти самої шаурми. Я проти тієї шаурми, яка продається в нас. От не шкода мені споживачів нашої вуличної шаурми. Зовсім не шкода."

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Самая мерзкая крыса режима бежала с корабля", - російський журналіст

неділя, 26 січень 2020, 19:30

Помічник президента РФ Владислав Сурков залишив державну службу. Про це у своєму блозі пише російський журналіст Олександр Хоц, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Одна из самых мерзких крыс режима бежала с корабля. Перед процессом по...

"Грядут перемены?": Російська "Вікіпедія" відправила ватажка терористичної "ДНР" у відставку

неділя, 26 січень 2020, 19:01

Чому насправді змінилися дані про «етапи великого шляху» цього персонажа, не відомо. У біографії колишнього МММ-ника тепер написано наступне: дата вступу на посаду - 20 листопада 2018 року, а в наступній сходинці, там де зазвичай пишуть дату відходу з ...